Meble do pokoju dziecięcego - MebleDzieciece.eu

Formy płatności

 

  • W momencie potwierdzenia przez Sprzedawcę zamówienia automatycznie zostanie wystawiona faktura Pro-forma (potwierdzenie zamówienia), która zostanie przesyłana do zamawiającego na jego adres lub pocztą elektroniczną w postaci PDF-u w przypadku gdy klient wyrazi zgodę na taki sposób dostarczania faktur. Klient zobowiązany jest dokonać przedpłaty na podstawie faktury Pro-forma na konto Sprzedawcy wskazane w fakturze w kwocie nie mniejszej niż 30% wartości zamówienia.

  • Podstawą do zrealizowania zamówienia wraz z dostarczeniem jest całkowita wpłata na konto bankowe Sprzedawcy nie później niż na dzień przed ustalonym terminem dostarczenia towaru.

  • Płatności odbywają się poprzez sposób wybrany przez Klienta przed potwierdzeniem zamówienia z obowiązkiem zapłaty, przy czym przedpłata wynosząca 30% wartości zamówienia powinna być dokonana na nr rachunku bankowego wskazany w fakturze Pro-forma w dniu złożenia zamówienia. Możliwe jest dokonanie reszty płatności (70% wartości zamówienia) bezpośrednio po dokonaniu potwierdzenia zakupu z obowiązkiem zapłaty, jak również dokonanie reszty płatności przy odbiorze towaru do rąk kuriera doręczającego towar, w zależności od wybranej formy płatności.

  • W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
  • W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • Klient ma możliwość wyboru formy płatności: przelew standardowy, przelew  natychmiastowy (szybkie przelewy) , raty online, płatność BLIK/kartą.
  • System szybkich przelewów obsługiwany jest przez Blue Media S.A.

 

 

 

 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl